Одне з найпопулярніших напрямків подорожей в Азії, назва Таїланду гедонізмом приваблює тисячі туристів, пов’язаних з його природною красою, яка приваблює все більшу кількість відпочиваючих. Сіам може бути містичною країною, яка залишає на життя довге враження від відвідувачів агентства ООН. Він пропонує шикарну історію, усміхнених місцевих жителів, кілька захоплюючих примх, пов’язаних насправді незабутнім досвідом. щоб допомогти вам побачити найпростіші країни, ось наш список найкращих 10 місць для відвідування в Таїланді:

1. Бангкок

bangkokБангкок може стати неспокійним і хаотичним мегаполісом і життєво важливою частиною візиту до Сіаму. Хоча далеко не всі чашки чаю, столиця, що викликає культурний шок, має кілька немислимих цікавих місць, які ви просто нерозумно пропустите. Неймовірно коштовний Великий палац повинен бути надзвичайно відвіданий, і якщо у вас є час, відвідайте Ват Арун (одну з найстаріших і найвідоміших визначних пам’яток Бангкока) та Ват По, де є будинок великого Будди, що лежить. Дуже хоробрий голова дороги шаленого туриста Хао Сан, базари та алеї Чайнатаун, а також сумнозвісний нічний ринок Патпонг, розміщений в районі червоного легкого міста.

2. Аюттхая

Єдиною годиною подорожі від Крунг-Тепа, Аюттхая, було важливим сіамським царством, яке існувало з 1351 по 1767 рік. Традиційне місто нині руйнується, однак залишки надзвичайних і колись високих храмів класифікуються як веб-сайт Всесвітньої спадщини Організації Об’єднаних Націй з питань освіти та культури і не загубиться. щоб створити найкраще на цьому веб-сайті, включити цілий день і насправді не забудьте запакувати камеру.

3. Ко Фі Фі

Невеликий, проте ідилічний географічний острів острова Ко Фі Фі вважається декількома, оскільки кінцевий райський острів. незважаючи на те, що в даний час він абсолютно оговтався від руйнівної хвилі 2009 року, острів постраждав від швидкого зростання мандрівників, особливо з часу скидання «Пляжу» (у головній ролі Лео Дікапріо). Маючи те ж, що йому все ще вдається зберегти розслаблену вібрацію, яка виглядає, щоб залишати кожного туристами, а також відпочиваючих щасливими. Острів острова втілює сходження на круту оглядову точку, щоб подивитися на захід сонця і найнявши розширений хвостовий човен, щоб плавати чудовими водоймами.

4. Мей Хонг Сон

Мей Хонг Сон – столиця Таїланду, найбільшої на північному заході. Його близькість до бірманського кордону забезпечує місту надзвичайно інше відчуття до залишків Сіаму. жахливо тихо пов’язане ізольоване це гірське містечко, як правило, оповите атмосферним туманом. Гості повертаються сюди для дивних і чудових природних краєвидів, гірських походів і для перевірки рідних спільнот племен пагорбів – одна з кожної з них – це відоме плем’я довгих шийок Кареників. Thanon Thongchai варіюється між азіатською країною (Бірма) та Сіамом – це звичайне для походів, і тут ви побачите бажання падіння Pha Sua. Ремісничі вироби та дизайн у людей-племенників часто купуються на нічному ринку, що чудово підходить для відмінних сувенірів.

5. Гарячі джерела Сан Камфаенг

Сан-Камфаенг міг би бути районом, розташованим в 36 км від північного міста Чіанг-Май. У світі є популярні гарячі джерела, які розташовані у майже сорока акрів фантастично покращеному парку. вони документально підтверджують його відновлювальні властивості, і люди повертаються з миль, щоб їхати. Пружини повертаються з глибокої подачі, понад сто градусів за Цельсієм і з високим вмістом сірки. Тут ви будете табором, повечеряти, діжкою в мінеральних водах або, якщо вам здається, – відварити кілька яєць.

6. Райлай

Райлай, а також охоплює узбережжя провінції Крабі (розташований на півдні Таїланду) може бути тропічним раєм, який характеризується високими твердими скельними скелями, бірюзовою водою та порошковим білим піском. З цього простору потрібно просто відвідати, щоб закрити Phang Nga, щоб перевірити міцний “James Bond Rock”. Райлай може бути чудовим усамітненим пляжем – доступним виключно на човні – який приваблює поєднання відомих туристів, комфортних туристів та євангельських скелелазів. Окружений густою рослинністю та горами, світ додатково розумний для походів. Пляж є ексклюзивним, тому що він повністю закінчується щоденним помелом, і гості сідають і нечасто тримають партії довше, ніж спочатку планували.

7. Острови географічного регіону

Острови Ко-Самуї та Ко-Фанган на узбережжі Сіаму популярні кожним відпочиваючим і туристам. Острови добре відомі своїми долонями, вистеленими білими піщаними пляжами, прозорими бірюзовими водами та влаштованими поглядами. На Koh Phangan ви помітите безліч богемних барів і кафе, а також всесвітньо відому повну фазу місячних вечірок. Поруч, острови Ко Тао та Ко Нанг Юань (на фотографії вище), є набагато менш популярними завдяки безлічі відокремлених місць та хороших для тих, хто прагне до миру. Ці острови спільно забезпечують перший сноркелінг

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here