Одна з найголовніших і цікавих екскурсій в Греції – відвідування древнього острова Крит. Море тут дуже красиве, швидко прогрівається завдяки теплій течії. Ландшафт гірський, пляжі піщані. Крит – острів богів, і легенд, які тісно переплітаються з історією Середземномор’я.

Міф про Дедала та Ікара бере свій початок з Криту. І навіть сам цар богів Зевс, за переказами, народився на острові Крит.

Цікаві місця Криту

Лабіринт Мінотавра досі існує, і розташований саме тут. І ви можете відвідати цей лабіринт, побудований 4000 років тому, за часів існування самобутньої, і унікальною мінойської цивілізації.

Не менш цікаві палаци Криту – Фестоса, Маллия, Закрос. Археологічний музей Іракліон за своєю значимістю і кількістю експонатів поступається лише Афінському музею. Тут зібрана найповніша колекція творів древніх майстрів, включаючи такі шедеври, як малійскіх бджола і Фестський диск.

І зараз в ювелірних крамницях острова, і на ринках продаються дійсно унікальні речі, зроблені місцевими майстрами. Тут ви знайдете все розваги морського курорту – прогулянки на яхтах, дискотеки, дайвінг, шоу, концерти і фольклорні вечора. Але все-таки Крит особливий острів з потужною, дуже позитивною енергетикою. Це відчувається тут всюди.

Екскурсії на Криті

Найбільше плато Криту, Лассіті володіє всіма передумовами для землеробства. Ці умови створили люди, піднявши воду з підземних джерел, встановивши на плато вітряки. Їх тут тисячі, так що пейзаж плато дуже цікавий. Дорога мине плато, і піднімається до сталактитовій печері, де, за переказами, народився і виховувався батько богів Зевс, і середньовічного монастиря Кера.

Одноденний круїз на острів Санторіні

Цілий день займає захоплюючий міні-круїз на Санторіні. Санторіні, найпівденніший з островів Кикладского архіпелагу. Він вулканічного походження і по-справжньому вражає своєю красою. З висоти відкривається вид на унікальний пейзаж острова – синє Егейське море, чорна вулканічна лава і білосніжні будиночки. Щоб піднятися на найвищу точку острова, де розташована Тирі, столиця острова, потрібно проїхати на фунікулері. Можна також піднятися на ослику, або пішки. До вершини рівно тисяча ступенів.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here