Подорож до Індонезії може вийти максимально різноманітним: тут і храми, і національні парки, і кілька вулканів, і райські пляжі, де можна за черепахами або навчитися серфінгу.

10 найкращих місць для відвідування в Індонезії

Незабутня Індонезія – квінтесенція екзотики: первозданна природа Балі і пляжі з чорним піском острова Суматра, палаци і батик Яви і дощові ліси Калімантан.

1. Національний пам’ятник, Джакарта

Подорож до ІндонезіїЗображення незалежності та свободи Індонезії розташоване в центральній частині Джакарти – пам’ятнику. Ця красива скульптура піднімається на висоті 132 метри і є емблематичною для міста. було проведено 3 етапи будівництва пам’ятника, стиль якого Фредерік Сілабан був обраний серед кількох варіантів, до того, як він був остаточно закінчений у 1945 році. Сьогодні пам’ятник може бути відомим туристичним місцем та життєво важливим образом для нації!

2. Бедугул, Балі

Подорож до ІндонезіїБедугул міг би бути країною в межах відзначеного острова, який розуміють всюди планету за її клімат і красу природи. Місце приваблює туристів чудовим видом, озером Братан і, отже, приголомшливим храмом Улуна-Дуна. Храм складається з 4 окремих храмів, і інші люди відвідують його, щоб отримати задоволення від брязкальця прочитаного, мальовничого пейзажу та чудового дизайну. У Бедугулі також є дендропарк, відкритий для гостей, який пропонує прекрасний асортимент різних рослин, що містить досить пару тисяч видів. Бедугул – стимулююче місце, з яким можна відвідувати численні місця.

3. Прамбанан

Подорож до ІндонезіїПрамбанан міг бути складним храмом, найважливішим у штаті, що складається з безлічі окремих храмів у межах типового індуїстського моду, оскільки головний храм має висоту сорок сім метрів. Складний знаходиться в межах провінції Ява і був побудований у дев’ятому столітті. Будучи таким чином давнім і захоплюючим, провокує кількох туристів подорожувати та відвідувати священне місце. Чудовий дизайн серед захоплюючої фантастичної речі про індонезійський природний ландшафт пропонує прочитаному не втрачати, а тому відчуття, що ви просто маєте відмінну ймовірність доторкнутися до такого релігійного місця. що створює Прамбанан у кожному з головних світових індуїстських храмів!

4. Озеро Тоба

Подорож до ІндонезіїОзеро Тоба, безумовно, є одним із найвідоміших місць у державі – це найважливіше озеро з походженням вулкана у світі! привабливе озеро було створене через виверження вулкана, яке, як вважають, спричинило зміни клімату і навіть вплинуло на еволюцію. Озеро Тоба могло б стати надзвичайно привабливим веб-сайтом у результаті дива природи – чудове озеро, оточене деревиною, мальовничі хати місцевих людей – батаки, з їх високими дахами, здаються, ніби взяті з казки. повний округ пропонує ненумерований вибір для гумових шийок та відпусток!

5. Танах Лот, Балі

Подорож до ІндонезіїБудучи самим чудовим місцем, острів Острів є легендарним додатково своїм приголомшливим храмом Танах Лот Балі. Храм міг бути скелею, сформованою природними силами протягом часу, а згодом перероблений на мальовничий дизайн. У 1990 році храм став небезпечним для ненумерованих туристів, внаслідок скеля почала стиратися. Була надана конструктивна робота, і в даний час Tanah Lot є безпечною і відкритою для гостей, проте частина її була відроджена штучним скелем віктимізації. насправді ця реконструкція не видна і не зіпсує першої краси та індивідуальності храму!

6. Боробудур

Подорож до ІндонезіїУ Центральній Яві є ще один пам’ятник, який приваблює людей своєю красою та індивідуальністю з століть – Боробудур! Цей грандіозний веб-сайт розроблений та відомий для панелей, з яких він складається – 2672 прикрашені панелі! Він додатково приваблює туристів своїм чудовим асортиментом статуй Будди – 504! це абсолютно було вбудовано в дев’ятому столітті, а прогулянка по коридорах могла б стати мандрівкою, яку туристи можуть мати на увазі назавжди, в результаті блоку стін, покритого рельєфними панелями, що розповідають зовсім інші історії!

7. Гора Бромо

Подорож до ІндонезіїЩо додатково привертає увагу та приваблює для всіх любителів природи та подорожей, ніж справжній діючий вулкан – ласкаво просимо на гору Бромо! Вулкан знаходиться під час охоронюваного простору і є абсолютно чудовим видовищем. останнім часом це вивергалося багато разів – у 2004, 2010 та 2011 роках! Відвідування вулкана повним життям – це захоплююча експертиза, однак попередження слід враховувати, і як тільки влада зосереджує попередження щодо небезпеки, туристи повинні бути обережними! Гора Бромо – не найкраща, проте, безсумнівно, найголовніша мета геологічного утворення Тенггера і одна з кожної з 10 найвищих місць подорожей в Індонезії!

8. Замок води Таман Сарі, Джокьякарта

Подорож до ІндонезіїТаманський фрок або водний замок в Джокьякарті був королівською резиденцією – розкішшю, складною для відпочинку та відпочинку роялів, збудованої у вісімнадцятому столітті. Там у підрозділі району є кілька захоплюючих уваги місць, які можна побачити в Таманському фрок – створений власноруч басейн, складний купання, озеро, павільйони та альтернативні чудові споруди, створені для підтвердження приємних залишків жителів. В даний час це часто одна з найважливіших привабливих для мандрівників мандрівників у штаті, де б люди не відвідувались поруч із екстравагантною розкішшю складних.

9. Храм матері Бесаких, Балі

Подорож до ІндонезіїДодатково відзначається регіон острова джап із захоплюючими увагою місцями, куди можна зайти і подивитися – там знаходиться храм Матері Бесакіх, поблизу села Бесакіх. Складний складається з двадцяти двох храмів, розташованих на грані гори гори Агунг. це часто також найважливіший, а тому найсвятіший індуїстський храм на острові та в цілому штаті. думається про те, що складний храм був вбудований чотирнадцятого століття. Місце може стати помітною привабливістю мандрівників внаслідок чудового дизайнерського моде та типових індуїстських статуй та прикрас.

10. Гоа Гаджа, Балі

Гоа Гаджа або острів раковини Слона – один з найважливіших артефактів, що привертають увагу, знайдені в штаті. вважається, що він був абсолютно побудований у дев’ятому столітті з метою бути святилищем. На дверях печери туристи можуть побачити істот, що привертають увагу, в межах рельєфу, і це найчастіше походження назви – кожне з істот нагадує слона. Було додатково розкопано мийне приміщення, що також є артефактом найбільшого інтересу! Острів є легендарним скрізь, коли планета як рай для мандрівників і провінція Гаджа є просто одним у кожному з його чудових місць!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here