Туреччина пропонує мандрівникам безліч різноманітних напрямків. Від купола та башти забито горизонт міського центру до римських руїн на західному та південному узбережжі, від пляжів мегаполісів і тому середземноморське узбережжя вдається до туманних гір японського Чорного моря.

10 найкращих туристичних пам’яток Туреччини

З численними чудовими напрямками висока десятка обов’язково залишить кілька приємних мандрівників у Туреччині. таким чином, врахуйте цей перелік напрямків як просто початок гарного відпочинку в Туреччині Туризм.

1. Театр Аспендо, Туреччина

Аспендос може похвалитися одним із найефективніших збережених давніх театрів античності. Театр Аспендос включав сто п’ятдесят п’ять н.е. на протязі всього правління римського імператора Марка Аврелія і буде розміщуватися між п’ятнадцятьма тисячами і 20 000 глядачів. в результаті сценічний простір пізніше використовувався як гуртожиток (придорожній заїжджий будинок) у часи сельджуків, його ретельно ремонтували та утримували. Таким чином, театр «Аспендос» зміг вижити до наших днів, не втративши майже жодної своєї первісної якості.

2. Пляж Патара, Туреччина

У чотирнадцяти кілометрах (9 миль) Патара є одним із найдовших ділянок піщаного пляжу, знайденого в будь-якому місці Середземномор’я. Пляж підкріплений виключно старовинними анатолійськими та римськими руїнами та мандруючими дюнами, на яких не видно будівель, крім крихітного низького кафе. Пляж Патара – це також земельна ділянка уразливої ​​морської черепахи. Близьке село Патара було батьківщиною Святого Миколая, візантійського єпископа 4 століття, який згодом перейшов у легенду як Санта Клаус.

3. Памуккале, Туреччина.

Памуккале, що по-турецьки означає “бавовняний замок”, є юристом у нереальному ландшафті для догляду за кордоном на заході Туреччини, відомим своїми білими терасами. Тераси, виготовлені з травертину, скелі, осадженої водою з надзвичайно високим вмістом мінеральних речовин з недавніх джерел. люди купаються в його басейнах тисячі років. традиційне грецьке містечко Ієраполіс було побудовано на висоті останніх джерел царями Пергамона. Руїни лазень, храмів та альтернативних грецьких пам’яток часто бачать у цьому місці.

4. Бодрум, Туреччина

Місто Бодрум, завдяки своїм піщаним пляжам, вулицям, укладеним магазинами, та складних ресторанах, вже давно є улюбленим відступом на узбережжі Туреччини. Раніше місто називалося Галікарнасом і було домівкою макультури Мавсола, одного з семи чудес традиційного світу. на жаль, серія землетрусів зруйнувала пам’ятник, проте альтернативні історичні пам’ятки, такі як Замок Бодрум, розроблений хрестоносцями в XV ст., все ще знайдуться тут. Замок виходить на внутрішній причал Бодрума, наповнений незліченною цінністю зеленого плавання парусних ремесел.

5. Немрут, Туреччина

Немрут – 134 метрова гора на південному сході Туреччини, недалеко від міста Адіяман. У 62 році до нашої ери король Антіох I Теос із Комегена сконструював гробницю-святилище, оточене величезними статуями самого себе, двома левами, 2 орлами та численними грецькими та персидськими богами на високій горі. З часу їх побудови голови звалилися з тіл і лежали розкидані по всьому місцю. Вершина гори Немрут дає змогу добре ознайомитись із захоплюючими горами. Найбільш привабливим є погляд на схід сонця з японської тераси, що надає бездомним головам досить помаранчевий відтінок і додає відчуття таємничості місця.

6. Олюденіз, Туреччина

Олюденіз може бути крихітним селом, розташованим на півдні географічного регіону Егейського моря. це відокремлена піщана бухта у гирлі Олюденіз, на синій лагуні. Цей пляж відомий нагадуванням бірюзового кольору і залишається одним із перших сфотографуваних пляжів Середземномор’я. Олюденіз також вважається одним із найефективніших місць у світі, який паралігдеє внаслідок його відмінних поглядів.

7. Блакитна мечеть, Туреччина

Своїми шістьма мінаретами та чудовим дизайном великі турки Ахмеда або Блакитна мечеть поклоніння у міському центрі вражають шкіру. тоді як Синя мечеть поклоніння, як і раніше, використовується як Мечеть культу, з часом стала однією з найпопулярніших пам’яток мандрівників у міському центрі. він був розроблений між 1609 і 1616 роками і, як і кілька альтернативних мечетей, містить місце засновника. В межах мечеті культу висока стеля вистелена двадцятьма 000 блакитними плитками з абсолютно різними візерунками, які надають мечеті культу її вподобану назву.

8. Бібліотека Цельса, Туреччина

Руїни мегаполісу є кращою пам’яткою мандрівників в географічному регіоні. місто Метрополіс колись славилося храмом Артеміди, одним із семи чудес традиційного світу, який був знищений натовпним світлодіодом стамбульського єпископа в 401 році нашої ери. низка споруд все ще буде помічена, але також хороший Театр і, отже, бібліотека Цельса. Бібліотеку було розроблено близько ста двадцяти п’яти н.е., щоб зберігати дванадцять тисяч сувоїв і функціонувати монументальне місце для кельса Азії Целса. Фасад був ретельно реконструйований протягом дев’ятнадцяти семидесятих років до його чудового стану подарунка від початкових елементів.

9. Казкові канали Göreme, Туреччина

Каппадокія відома своїми дивними та приголомшливими природними скельними утвореннями та самобутньою історичною спадщиною. Одним з найефективніших місць для перевірки цих дивних утворень є те, що місто Гереме, яке знаходиться серед великого кола вулканічних конусів, що називаються казковими димоходами. Казкові димоходи побудовані тому, що результати вітрової та водної ерозії 2 абсолютно різних вулканічних шарів: Товстий шар вулканічної породи (консолідований вулканічний попіл), вистелений тонким шаром вулканічної породи, що є великим доказом проти ерозії. внаслідок переваги врізання у вулканічну скелю кілька казкових димоходів на географічній території протягом століть порожнисті, щоб зробити будинки, церкви та сховища.

10. Храм Святої Софії, Туреччина

Розташована в міському центрі, Свято-Софійська церква спочатку була базилікою, створеною для японського римського імператора Юстиніана Великого протягом шостого століття. Величезний купол (31 метр або 102 фути в діаметрі), який був майстерною роботою римської інженерії, охоплює те, що було протягом тисячі років найбільшим космосом у світі. Церква була порожня четвертими хрестоносцями в 1204 році, і вона стала будинком культу протягом п’ятнадцятого століття, коли османці завоювали місто. Свята Софія була перероджена в сховище в 1935 році і в даний час є однією з найвищих пам’яток Туреччини.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here